تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

آغاز المپیادهای درون مدرسه ای از 26مهر ماه در مدارس کل کشور

   

                                               

  آغاز المپیادهای درون مدرسه ای از 26مهر ماه در مدارس کل کشور

  معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران از شروع المپیادهای ورزشی درون مدرسه از 26مهر ماه در مدارس کشور خبر داد.

   حسین بابویی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران در جلسه شورای حمایتی المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای شهر تهران گفت: ما در ساحت تربیت زیستی و بدنی باید کمک کنیم تا دانش آموز تربیت شود و پس از طی مراحل آموزشی و تربیت بدنی دانش آموزی را به قله یعنی حیات طیبه برسانیم.

  وی ادامه داد:دانش آموز با شرکت در المپیادهای درون مدرسه ای قانون مندی، قانون مداری، احترام به بزرگترها و مدیریت را تمرین می کند و دانش آموز با شرکت در این طرح می‌تواند مسائلی از   جمله رعایت بهداشت شخصی و محیط را تمرین کند.

  بابویی با اشاره به محوریت برنامه‌های معاونت وزارت سلامت گفت: ارتقا مدیریت مدرسه و مدرسه محور نمودن فعالیت‌ها، ساماندهی و توانمند سازی نیروی انسانی و توسعه مشارکت اولیا، فرهنگیان،دانش آموزان و سازمان‌ها ازجمله محور برنامه های این معاونت به شمار می آید.

  معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران عنوان کرد: جذابیت تربیت بدنی و ورزش نزد دانش آموزان و اقبال آن‌ها، برند المپیک بر سطح جهان، اجرای خود جوش مسابقات بین کلاسی در بحث مدارس و جذابیت حمایت از فعالیت‌های مدرسه‌ای، فرزندان توسط والدین از جمله فرصت‌های المپیادهای درون مدرسه محسوب می‌شود.

  بابویی در خصوص رویکرد المپیادهای درون مدرسه ای خاطرنشان کرد: معکوس نمودن هرم توجه ویژه رویدادهای ورزشی دانش آموزان، توجه به ورزش همگانی و عمومیت بخشیدن ورزش کشور، توسعه اولیا، فرهنگیان دانش آموزان و سازمان‌ها ازجمله این رویکردها است.

  وی همچنین تصریح کرد: توسعه بازی‌های جوانمردانه و اخلاق ورزشی در مدارس، توسعه مهارتهای ورزشی، افزایش انس به مدرسه، افزایش نشاط و جذابیت امیدهای آموزشی، افزایش انس دانش آموزان تربیت بدنی و ملی از اهداف المپیادهای درون مدرسه ای به شمار می آید.

  بابویی درخاتمه خاطرنشان کرد: المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای از 26مهر ماه با شرکت 3میلیون دانش آموز در کشور آغاز خواهد شد و سعی ما این است که پوشش دانش آموزان در شهر تهران را در این زمینه افزایش دهیم.


  این مطلب تا کنون 78 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 22 مهر 1393 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 26 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55485
 • تعداد مطالب :159106
 • بازدید امروز :537227
 • بازدید داخلی :47060
 • کاربران حاضر :142
 • رباتهای جستجوگر:357
 • همه حاضرین :499

تگ های برتر